MENÜ
  • Sipariş Takip
    Kapat

    Önceki siparişlerinizi veya yarıda kalan siparişlerinizi görmek için aşağıdaki alana size verilen sipariş numarasını yazınız.

Çiçek ve Bitki Bakımı

Evlerimizi, ofislerimizi, bahçelerimizi ve doğayı süsleyen en güzel varlıklar çiçeklerin bakımları için biraz sevgi ve biraz ilgi yetecektir.
 
Bitki Bakımı
Ev, ofis, iş yeri gibi ortamlarımızda baktığımız bitkilerin su ihtiyaçlarını topraklarının nemliliğini kontrol ederek;
Yaz aylarında haftada 2, Kış aylarında haftada 1 olacak şekilde karşılamalıyız.
Bitkilerimize su verirken her daim aynı ölçüyü kullanmaya dikkat etmeliyiz.
Bitkimizi aşırı rüzgar, klima altı gibi ortamlardan uzak tutmalıyız.
Yılda bir kez de olsa bitkimizin tüm yapraklarını temizlemeliyiz.
 
Çiçek Bakımı
 
çiçek pazarı kalitesi ile evlerinize gelen aranjman ve buketlerin bakımını doğru yaptığınız taktirde yaşam süreleri uzayacaktır.
Vazo içerisindeki buketlerin suyunu her gün değiştirmeli ve çiçeklerin saplarını makas ya da bıçak yardımıyla kesmeliyiz.
Seramik ya da camda süngere dizayn edilmiş aranjmanlara ise ilave su eklemeliyiz.
Çok sıcak ya da çok soğuk ortamlarda bekletmemek, direkt güneş ışığına maruz bırakmamak kesme çiçeklerin ömrünü uzatacaktır.

 

 

Konya Çiçek Siparişi Web Sitemize Hoş Geldiniz. Online Çiçek Satışı Yapan Web Sitemiz Siz Değerli Çiçek Severlerin Konya Siparişlerini Aracısız ve Kısa Sürede Teslim Etmek Amacıyla Kurulmuştur. Konya Çiçek Siparişinizi Hiç Bir Aracı Olmadan Online Olarak Verebilirsiniz. Online Çiçek Siparişi Vermek Çok Kolay Beğendiğiniz Ürünün Altında Bulunan Satınal Butonuna Tıkladığınızda Gönderi Tarihi İl İlçe seçerek Devam Edin Sipariş Sayfasına Gönderici Alıcı Bilgilerini Çiçek Notunu Yazıp Ödeme Tercihinizi Yaparak Siparişi Tamamlayınız Yazdığınız Bilgiler 1 Dakika İçerisinde Bize Ulaşacak ve Ödemeniz Alındıktan Sonra İşleme Alınacaktır. Konya Çiçek Siparişi Siparişinizi Dilerseniz 0332 351 96 47 Nolu Telefonumuzu Arayarak' ta Yazdıra Bilirsiniz. Çiçek Siparişinizin Ödemesini Eft, Havale ve Kredi Kartınızla Sitemiz Üzerinden Yapabilirsiniz. www.konyaciceksiparisi.com Konya' daki Çiçekçiniz.