MENÜ
  • Sipariş Takip
    Kapat

    Önceki siparişlerinizi veya yarıda kalan siparişlerinizi görmek için aşağıdaki alana size verilen sipariş numarasını yazınız.

Sıkça Sorulan Sorular

Siparişim İstediğim Tarih ve Saatte Teslim Edilir mi? Siparişiniz, sipariş esnasında belirtmiş olduğunuz tarih ve saat aralıkları içinde teslim edilir. Düğün, cenaze gibi saate bağlı teslimatlar da gerçekleştirmekteyiz. Bu gibi durumlarda uygun teslimat tipini seçip tam saatini sipariş notu olarak bildirmeniz gerekmektedir. Ancak belirtilen teslim saatlerinde hava şartları, trafik, arızalar, yol çalışmaları ve beklenmeyen araç arızalarından kaynaklanabilecek sorunlarla ilgili gecikmelerden dolayi teslimat şartlarındaki zaman istem dışı değişebilmektedir.

Hangi Saatler Arasında Sipariş Verebilirim ? Web sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat boyunca sipariş verebilirsiniz. Ayrıca haftaiçi 08:30 - 21:00 saatleri arasında    0 332 351 96 47  no`lu sipariş hattımızdan telefon ile sipariş verebilirsiniz.

Siparişime Ulaşım Ücretleri Dahil mi? Tüm şehirlerin şehir merkezlerine gönderilen ürünlerde teslimat için herhangi bir ücret alınmamaktadır. Şehir merkezleri dışındaki yerleşim merkezlerine gönderimlerde ekranda belirtilen fiyatlar üzerinden yol ücreti talep edilir.

Yurtdışına Çiçek Gönderebilir miyim? www.konyaciceksiparis.com türkiye içi gönderimler yapmaktadır. İlerleyen dönemde bu konuda da yeni çalışmalar yapılacaktır. Sitemize üye olarak konu hakkındaki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

Alıcı Adresinde Yoksa? Yerlerinde bulunamayan alıcıların çiçekleri komşu daireye veya apartman görevlisine, sitelerde güvenlik görevlilerine, iş yerlerinde bölüm arkadaşlarına, hastane ve otellerde ise resepsiyon görevlilerine, askeri hastanelerde ve kurumlarda nöbetçi subaylar veya erlere isim soyadı alınarak teslim edilir.

Siparişimin Teslim Edildiğini Nasıl Öğrenebilirim? Siparis takibi sayfamızdan öğrenebilirsiniz, ayrıca teslim edildiğinde e-posta adresinize bilgi gonderilir veya GSM bölümüne girdiğiniz bilgilerle teslim edildiğinde cep telefonunuza mesaj gönderilir. Teslim bilgisi İstanbul siparislerinizde hemen, yurt içi siparislerinizde gün icinde iletilir.

Ödemeyi Nasıl Yapabilirim? Ödemelerinizi kredi kartı veya Banka havale/eft yoluyla yapabilirsiniz. Ödeme ve sipariş işlemlerinizi isterseniz Müşteri Hizmetleri`mizi arayarak da gerçekleştirebilmektesiniz. Banka havalesi ile yapılan ödemelerinizden sonra Ödeme Bildirim Formunu ile bize bildirebilirsiniz. Ödemeniz hesabımıza ulaştığı anda siparişiniz işleme alınır.

 

 

Konya Çiçek Siparişi Web Sitemize Hoş Geldiniz. Online Çiçek Satışı Yapan Web Sitemiz Siz Değerli Çiçek Severlerin Konya Siparişlerini Aracısız ve Kısa Sürede Teslim Etmek Amacıyla Kurulmuştur. Konya Çiçek Siparişinizi Hiç Bir Aracı Olmadan Online Olarak Verebilirsiniz. Online Çiçek Siparişi Vermek Çok Kolay Beğendiğiniz Ürünün Altında Bulunan Satınal Butonuna Tıkladığınızda Gönderi Tarihi İl İlçe seçerek Devam Edin Sipariş Sayfasına Gönderici Alıcı Bilgilerini Çiçek Notunu Yazıp Ödeme Tercihinizi Yaparak Siparişi Tamamlayınız Yazdığınız Bilgiler 1 Dakika İçerisinde Bize Ulaşacak ve Ödemeniz Alındıktan Sonra İşleme Alınacaktır. Konya Çiçek Siparişi Siparişinizi Dilerseniz 0332 351 96 47 Nolu Telefonumuzu Arayarak' ta Yazdıra Bilirsiniz. Çiçek Siparişinizin Ödemesini Eft, Havale ve Kredi Kartınızla Sitemiz Üzerinden Yapabilirsiniz. www.konyaciceksiparisi.com Konya' daki Çiçekçiniz.